Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 09:27 Bu haber 1117 kez okundu
 
Alternatifsiz okul alternatifsiz öğrenci arıyor
Kazancı Bedih Güzel Sanatlar Lisesi, dokuzuncu ve onuncu sınıflarında oluşan boş kontenjanlar için öğrenci alımı yapacak.
Eğitim Haberi
Alternatifsiz okul alternatifsiz öğrenci arıyor

Haber Merkezi / 26- 27 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak ek yetenek sınavı ile ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü İsmet Akgün şunları söyledi, 
 " 9. ve 10. sınıfta oluşan boş kontenjanlarımız için sınav yapacağız. Önceki sınavlarımızı kaçıran ya da daha öncesindeki sınavlarımızda yeterli performans göstermeyen/ gösteremeyen öğrenciler için bunu bir fırsat olarak değerlendirmelerini istiyoruz. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı merkezi yerleştirme sonunda ortaöğretim kurumlarının 9.sınıfına yerleşen öğrenciler ile 10.sınıf öğrencileri,  dilekçe ile birlikte okulumuzun müzik ya da resim bölümlerinden sadece birine müracaat edebileceklerdir.  9. sınıf resim bölümünde 12(oniki) kişilik, 10. Sınıf resim bölümünde 2(iki) ve 10. Sınıf müzik bölümünde ise 7 (yedi) kişilik boş kontenjanımız bulunmaktadır. Yetenek sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgiye velilerimiz http://kazancibedihgsl.meb.k12.tr  internet adresimizin duyurular kısmından erişebilirler. Sınava girecek öğrencilere başarılar diliyorum"  dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alternatifsiz, okul, alternatifsiz, öğrenci, arıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı