Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 09:58 Bu haber 2870 kez okundu
 
Arpacı: Talep ve beklentileri sahada dinliyoruz
DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdür Yardımcısı Rıfat Volkan Arpacı ve Basın Sorumlusu Mustafa Demir gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak, DEDAŞ'ın faaliyetleri ve uygulanması planlanan projelerle ilgili bilgi verdi
Ekonomi Haberi
 Arpacı:  Talep ve beklentileri sahada dinliyoruz

Seyfullah POLAT /  Ziyarette, Yazı İşleri Müdürümüz Veysel Polat'a DEDAŞ'ın saha çalışmalarını anlatan DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdür Yardımcısı Rıfat Volkan Arpacı, kırsaldaki talepleri yerinde dinleyerek çözüme yönelik adım attıklarını dile getirdi. DEDAŞ'ın hizmet politikalarında, vatandaşın beklentilerinin belirleyici unsur olduğuna dikkat çeken Arpacı, bu kapsamda saha çalışmalarını genişlettiklerini belirtti.
Bölgede pek çok ilin enerji sağlayıcısı olan DEDAŞ'ın; sahadaki etkinliğini artırmasının önemli olduğunu aktaran Yazı İşleri Müdürümüz Veysel Polat, "Şanlıurfa, geçmiş dönemler itibariyle de elektrik konusunda yıpranmış bir şehir. Maalesef geçmişten gelen bu birikmişlik, günümüzdeki hizmet sağlayıcılara intikal ediyor. İnsanımız dolu. Bunun yanında hizmet veren firmalarımızın sıkıntıları da mevcut. İnşallah sahadaki etkin çalışmalarla bu pürüzler giderilecektir. Kaçak tüketim noktasında tüm kurumların etkin bir çalışma yürütmesi, vatandaşlarımızı bilinçlendirmesi gerekiyor. Bu noktada göstermiş olduğunuz gayreti takdirle karşılıyoruz" diyerek ziyaretlerinden ötürü DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdür Yardımcısı Rıfat Volkan Arpacı ve Basın Sorumlusu Mustafa Demir'e teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Arpacı:, , Talep, ve, beklentileri, sahada, dinliyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı