Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 11:28 Bu haber 702 kez okundu
 
Beyoğlu, Özhaseki’den Bağlar için destek istedi
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den ilçede yapılacak hizmetler için destek talep etti.
Siyaset Haberi
Beyoğlu, Özhaseki’den  Bağlar için destek istedi

İLKHA/ Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den ilçede yapılacak hizmetler için destek talebinde bulundu.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Şanlıurfa'da "Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" düzenlendi. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki katıldı.
Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na Diyarbakır'dan katılan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçeye yapılacak hizmetler için önemli görüşmeler gerçekleştirdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile görüşen Başkan Beyoğlu, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek yapılacak hizmetler için destek talep etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşme için Başkan Beyoğlu, "Bağlar için çok verimli görüşme ve istişareler gerçekleştirdik. İnşallah güzel hizmetlerle sonuçlanacak. Durmak yok, daha yüksek motivasyon ve aşkla Bağlar'a hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyoğlu,, Özhaseki’den, , Bağlar, için, destek, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı