Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 08:18 Bu haber 706 kez okundu
 
Doğukent yeni yollara kavuşuyor
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Doğukent Mahallesinde yol ihtiyacını karşılamak üzere yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor
BELEDİYE Haberi
Doğukent yeni yollara kavuşuyor

Haber Merkezi / Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçe Karaköprü'de vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak için yeni yollar açan Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, alt yapısı biten yollarda da kilitli parke döşeme çalışması yapıyor.
Fen İşleri ekipleri ilçede yapılaşmanın arttığı ve büyüyen Doğukent mahallesinde vatandaşların yol sıkıntısı yaşamaması için mahalleye yeni yollar kazandırma çalışmalarını yoğun bir mesaiyle sürdürüyor. Ekipler açılan yollarda altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kilitli parke döşemesi yaparak yolları vatandaşların hizmetine sunuyor. 
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "Fen İşleri ekiplerimiz yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Doğukent mahallemizde özellikle yeni yapıların olduğu bölgelerde yollar açıyoruz ve alt yapısı tamamlandıktan sonra bunları kilitli parke ile döşüyoruz. Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi, bozuk yollarda sorun yaşamaması için Fen işleri ekiplerimizle her zaman sahadayız. İnşallah Karaköprü'de ihtiyaçlar dahilinde her mahallemizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dâhilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Doğukent, yeni, yollara, kavuşuyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı