Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 11:41 Bu haber 560 kez okundu
 
Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı havuz projesini eleştirdi
Gelecek Partisi Kurucu Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, Muradiye Mahallesinde medrese ve taziye evleri yanında yapılması planlanan havuz projesine tepki gösterdi.
Siyaset Haberi
Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı havuz projesini eleştirdi

İLKHA/ Eyyübiye Belediyesi tarafından Muradiye Mahallesinde, caminin yerinde, medrese ve taziye evlerinin yanında yapılması planlanan havuz projesi ile ilgili Gelecek Partisi Kurucu Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir bir açıklama yaptı.
Projenin yanlış bir proje olduğunu belirten Demir, "Eyyübiye ilçesine bağlı Muradiye Mahallesinde park, medrese, taziye evleri yanında Eyyübiye Belediyesi'nin havuz projesi var. Muhakkak gençlerimiz için havuzlar ve kütüphaneler açılmalıdır. Gençlerimiz, bizim geleceğimiz; fakat medresenin yanında, mahallenin tam ortasında, onlarca taziye evinin girişinde ve caminin yerinde havuz yapmak akla ve mantığa aykırıdır. CHP'yi camileri kapatmakla suçlayanlar bugün medreselerin, taziye evlerinin yanında, caminin yerinde havuz yapıyorlar. Mahalle sakinleri bunu kabul etmiyor. Bu yanlışın düzeltilmesi gerekir. Mevcut havuz onarılarak kapalı havuza çevrilmelidir. Bu şekilde hem para israfı olmaz hem de toplumun duyarlılığına ihanet edilmez." şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisi, Eyyübiye, İlçe, Başkanlığı, havuz, projesini, eleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı