Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 10:19 Bu haber 497 kez okundu
 
Haliliye kırsalı, başkan Canpolat’la kalkınıyor
Haliliye Belediyesi, kırsal mahallerde yürütülen üst yapı çalışmalarını fen işleri ve çocuk oyun grubu kurulumlarıyla devam ettiriyor.
BELEDİYE Haberi
Haliliye kırsalı, başkan Canpolat’la kalkınıyor

Haber Merkezi / Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın "Haliliye'nin merkez mahalleleri ile kırsal mahalleleri arasında ayrım olmayacak" anlayışıyla yürütülen üst yapı çalışmaları kırsal mahallelerde hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kısa süre önce başladıkları Konaç kırsal Mahallesinde stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Kış mevsimi öncesi tamamlanan mahalle içi yollar, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.


ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR
Kırsalda devam eden stabilize yol yapım çalışmalarının yanı sıra; Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri de 45 kırsal mahallede çocukları yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gümüştaş, Sumaklı, Yedikuyu, Yeşiltepe, Çamlıdere, Dağyanı, Ballıca ve Gürpınar mahalleleri ile Dağeteği Mahallesine bağlı Yeşilurfa bölgesi ile Yukarı Akören Mahallesine bağlı Beyazıt bölgesinde oyun gruplarının montajını tamamladı. Okul bahçeleri ve mahallede ortak kullanım alanlarına montajı yapılan oyun grupları, çocuklar tarafından da büyük sevinçle karşılanıyor.
Yapılan hizmetlerden dolayı son derece memnun olduklarını ifade eden Gümüştaş Mahallesi Muhtarı Mehmet Arslan, "Başkan Mehmet Canpolat'a oyun grubu için teşekkür ederiz. Mahallemize gerekli tüm hizmeti yapmaktadır. Mahallem adına ekiplere teşekkür ediyorum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haliliye, kırsalı,, başkan, Canpolat’la, kalkınıyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı