Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 07:55 Bu haber 834 kez okundu
 
Keşküş, Suruçlu gençlerle buluştu
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Suruç ilçesindeki gençler ile bir araya gelerek sohbet etti.
Yaşam Haberi
Keşküş, Suruçlu gençlerle buluştu

Haber Merkezi / Suruç Gençlik Merkezinde incelemelerde bulunan Müdür Keşküş, burada gençlerle zaman geçirerek geçlerin Gençlik Merkezlerindeki beklentilerini sordu.
Sınıfları tek tek dolaşan Müdür Keşküş, satranç oynayan öğrencilerin satranç eğitim düzeylerini ölçmek için gençlere sorular sordu. Satranç taşlarının işlevlerini Müdür Keşküş'e anlatan gençler satranç oynamayı çok sevdiklerini söyledi.


BAĞLAMA KURSUNA İLGİ BÜYÜK
Suruç Gençlik Merkezinin gözde kurslarından biri olan bağlama kursunu gezen Müdür Keşküş, gençlerle türkü söyledi.
Yörenin vazgeçilmez çalgı aleti olan Bağlamaya Suruçlu gençlerin ilgisinin yoğun olduğunu belirten Müdür Keşküş, bu bağlamda kursun genişletilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını aktardı.
Suriyeli öğrencilerinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gençlik Merkezlerinden faydalanabildiğini vurgulayan Müdür Keşküş, "Biz burada her çocuğumuza hitap ediyoruz. Türk, Kürt, Arap, Ermeni ayrımı yapmadan çocuklarımızı gençlik merkezlerimizde zamanlarını dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Sadece spora bağlı kalmıyoruz çocuklarımız burada birçok kurstan faydalanabiliyor. Suriyeli kardeşlerimizde var tabi biz onları unutmuyoruz onlara ensar olmaya devam ediyoruz onlara her zaman kapılarımız açık" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa, Gençlik, Hizmetleri, Spor, İl, Müdürü, Hakan, Keşküş, Suruç, ilçesind
Yorumlar
Haber Yazılımı