Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 10:47 Bu haber 353 kez okundu
 
Maşuk bölgesinde yol tuzlama çalışması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri kentte etkili olan kar yağışının ardından çalışmalarına yeni yapılaşmanın fazla olduğu maşuk bölgesinde devam etti.
BELEDİYE Haberi
Maşuk bölgesinde yol tuzlama çalışması

Haber Merkezi / Şanlıurfa'da iki gündür etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle yollarda her hangi bir olumsuz durum yaşanmaması için kar yağışının ilk dakikalarından itibaren çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri yeni yapılaşmanın fazla olduğu Karaköprü Maşuk bölgesinde tuzlama, yol açma ve kar küreme çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler yolları kardan arındırarak bölge sakinlerinin ulaşımı rahatça kullanabilmelerini sağlarken henüz yolu tamamlanmamış alanlarda da kara küreme çalışmalarını yaparak karla mücadele ediyor.

BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİN KARTOPU OYUNU GÜLÜMSETTİ
Maşuk bölgesi ve çevresinde çalışmalarını bitirdikten sonra kartopu oynayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekiplerinin görüntüleri keyifli anların yaşanmasına neden oldu.Ekipler kısa süreli kartopu oynama sevincinin ardından araçlarına binerek bölgedeki çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maşuk, bölgesinde, yol, tuzlama, çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı