Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 12:51 Bu haber 4171 kez okundu
 
Neşe Erberk, eğitimdeki farkını ortaya koyuyor
18 yıllık eğitim-öğretim tecrübesiyle Türkiye genelindeki 42 şubesinde gelecek nesillerin donanımlı gelişimine katkıda bulunan Neşe Erberk Eğitim Kurumları, yüksek eğitim standartlarıyla Şanlıurfa’da farkını hissettiriyor. Kurumun Karaköprü Şubesindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Anaokulu Müdürü Vefa Bilici, miniklere rotasyon sistemi ile eğitim verdiklerini belirterek gelişimleri 10 branş dersi ile desteklediklerini ifade etti
Eğitim Haberi
Neşe Erberk, eğitimdeki farkını ortaya koyuyor

İNGİLİZCEYİ ANADİLLERİ GİBİ KONUŞMALARINI SAĞLIYORUZ

2-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitimi veren Şanlıurfa Neşe Erberk Anaokulu’nun kurumsal bir vizyonu yansıttığını aktaran Bilici, “Güzel şehrimiz Şanlıurfa’da, 2018 yılından bu yana faaliyetimizi sürdürüyoruz. Şanlıurfamızın gelecek nesillerini donanımlı bir şekilde hayata hazırlamayı amaçlıyoruz. Yabancı dilin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle aylık 52 saat yoğunlaştırılmış İngilizce dersi ile minik öğrencilerimizin anadilleri gibi İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz. Bireysel anlamda yeteneklerine göre ders alan öğrenciler hem kendilerini keşfediyor hem de sosyal hayata daha güçlü bir şekilde hazırlanıyor” diye konuştu.

 

ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMİ UZMAN EKİBİMİZ TARAFINDAN TAKİP EDİLİYOR

Kurumda alanında uzman öğretmenler ile çalıştıklarını vurgulayan Şanlıurfa Neşe Erberk Anaokulu Müdürü Vefa Bilici, “Hemşire ve rehberlik servisi ile öğrencilerimizin Eğitim Sağlık ve psikolojik alanında ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Çocuklarımızın gelişimi, öğretmenlerimizle birlikte okulun rehberlik servisi ve yurt dışında alanında ihtisas yapmış uzman personel tarafından aylık olarak değerlendiriliyor. Şanlıurfalı hemşerilerimizi, kurumumuzun ortaya koyduğu kalite standartlarını yerinde görebilmeleri için kurumumuza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

SEYFULLAH POLAT

Kaynak: (GAP) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Neşe, Erberk,, eğitimdeki, farkını, ortaya, koyuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı