ndaşlara aktarılan kaynak 49 milyar liraya yaklaştı" width="100px;">
Sosyal Koruma Kalkanı ile vatandaşlara aktarılan kaynak 49 milyar liraya yaklaştı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Büyükşehir Belediyesinden  Öğrencilere Göbeklitepe sürprizi
Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Göbeklitepe sürprizi
Viranşehir’de yol genişletme  çalışmaları devam ediyor
Viranşehir’de yol genişletme çalışmaları devam ediyor
Haber Detayı
19 Mayıs 2022 - Perşembe 12:01 Bu haber 880 kez okundu
 
Öğrenciler, sınavlara Gençlik Merkezinde hazırlanıyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Suruç ilçesine kazandırdığı Gençlik Merkezinde öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanıyor.
Eğitim Haberi
Öğrenciler, sınavlara Gençlik Merkezinde hazırlanıyor

Haber Merkezi / Öğrenciler, Suruç'taki Gençlik Merkezinde Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) denemeleriyle sınavlara hazırlanıyor.
 Eğitime her zaman destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere daha sakin bir ortamda sınavlara hazırlanma olanağı sağlıyor. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencileri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezlerini tercih ediyor. 
Eğitim alanında her türlü imkânı seferber eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, genç nesillerin daha iyi bir eğitim alabilmeleri için Suruç Gençlik Merkezi ve Bostancılar Prof. Dr. Necmettin Erbakan Gençlik Merkezine ders çalışmaya gelen öğrencilere eksik kaldıkları konularda uzman öğretmenler tarafından eğitimler veriliyor.
İngilizce kurslarının da verildiği Suruç ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Gençlik merkezine ders çalışmaya gelen öğrenciler, eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür ettiler. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenciler,, sınavlara, Gençlik, Merkezinde, hazırlanıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı