Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 14:32 Bu haber 2040 kez okundu
 
Özaslan: Şanlıurfa birlik ve beraberliğin en kıymetli örneklerindendir
HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan ve Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Baytar; gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak Yazı İşleri Müdürümüz Veysel Polat ile gündeme dair istişarelerde bulundu. Dış politikadaki gelişmelerin ülkeye yansımaları ve Suriye’deki insanlık dramı başta olmak üzere geniş bir çerçevenin ele alındığı sohbette, birlik ve beraberliğin önemi vurgulandı
Güncel Haberi
Özaslan: Şanlıurfa birlik ve beraberliğin en kıymetli örneklerindendir

ÖZASLAN: ŞANLIURFA BİRLİK VE BERABERLİĞİN EN KIYMETLİ ÖRNEKLERİNDEN BİRİDİR

Türkiye’nin içinden geçtiği zorlu süreci yakından izlediklerini vurgulayan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, “Ülkemize dışarıdan parmak sallandığında kenetlenebilmeliyiz. Muhalefet olmak, düşmanla birlik olmak demek değildir. HÜDA PAR olarak izlediğimiz siyasetle olması gereken bu tutumu gösterebildiğimize inanıyoruz. Ülke olarak, millet olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Milletimiz bu süreci olgunlukla karşılıyor. Şanlıurfa bu olgunluğun, birlikteliğin en güzel, en kıymetli örneklerinden biridir” diyerek sözlerini noktaladı.       

POLAT: ÜLKEMİZİN MÜCADELESİNİ İDRAK ETMELİYİZ

Türkiye’nin olağanüstü bir dönemi yaşadığına dikkat çeken GAPGündemi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Polat, “ABD, Rusya ve Avrupa’nın ülkemize bakışı belli. 100 yıl önceki hesaplarını bugün de açık tutuyorlar. Türkiye hangi yöne dönerse dönsün, karşıda beliriyorlar. Ülkemiz bugün; Kuzey Kafkasya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Akdeniz ve Balkanlarda geniş bir coğrafyada mücadele veriyor. Bu kolay bir mücadele değil. Dışarda olduğu kadar içerde de bizlere 15 Temmuzları yaşatan ihanet şebekeleriyle mücadele söz konusu. Bu anlamda bizlere düşen birlik ve beraberliğin kıymetini idrak etmek. Ziyaretlerinden ötürü Emin Özaslan ve Mehmet Emin Baytar kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özaslan:, Şanlıurfa, birlik, ve, beraberliğin, en, kıymetli, örneklerindendir, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı