Haber Detayı
23 Mayıs 2022 - Pazartesi 10:27 Bu haber 733 kez okundu
 
Vali Salih Ayhan: Büyük devlet, kendisine hizmet edeni unutmaz
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sivas Valiliğinden Şanlıurfa Valiliğine atanan Salih Ayhan, hafta sonunu yoğun bir mesai ile geride bıraktı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden Vali Ayhan, "Büyük devlet, kendisine hizmet edeni unutmayan devlettir" diye konuştu.
Güncel Haberi
Vali Salih Ayhan: Büyük devlet, kendisine hizmet edeni unutmaz

Seyfullah POLAT/ İlk olarak Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden Vali Salih Ayhan, Dernek Başkanı Mehmet Yavuz'dan faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Şeref defterini imzalayan Vali Ayhan, duygu ve düşünlerini de "Şehitler tepesi boş değil, bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizden Rabbim bin kere razı olsun. Bizleri de şehitlerimize mahcup eylemesin. Şehit ailelerimiz bizlere emanettir. Bu emanete devlet ve millet olarak sahip çıkacağız inşallah. Ruhları şad olsun" ifadeleriyle kaleme aldı.
"BİZ BÜYÜK BİR DEVLETİZ VE DAHA DA BÜYÜK OLACAĞIZ"
Türkiye Muharip Gaziler Derneği'ni ziyaretinde ise derneğin Şanlıurfa Şube Başkanı Hasan Aslan ve dernek üyeleri ile görüşen Vali Ayhan, "Büyük devlet, kendisine hizmet edeni unutmayan devlettir. Biz büyük bir devletiz ve daha da büyük olacağız Allah'ın izniyle. Gazilerimiz bu topraklar için bedenlerini feda ettiler. Devletin temsilcileri olarak bizler bu millete hizmet etmekle yükümlüyüz" diye konuştu. 
Ziyaretleri sırasında Vali Salih Ayhan'a İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici eşlik etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Salih, Ayhan:, Büyük, devlet,, kendisine, hizmet, edeni, unutmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı