Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Partnerinizle aranızdaki konuşmalarda baskın gelme dürtünüz ağır olabilir. Bunu karşılayamaması karşısında sorun yaşamanız ihtimalini unutmayın. Geçici ya da gerçekçi olmayan dürtülerin düzeninizi bozmasına mahal vermemelisiniz.
Boğa
Aile meclisinde konuşulan konularda sizin fikirleriniz önemli olabilir. Fikirlerinizle sorunları çözüp durumu daha iyiye getirebilirsiniz. Ancak burada ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da büyük önem taşıyor, tutumlarınızı kontrol altına alın.
İkizler
Yansıttığınız kişiliğiniz her zaman beklenilen karşılığı bulamayabilir. Bunun sizi öfkelendirmesi ya da vazgeçirmesi yerine karşınızdaki kişileri anlamaya çalışmalısınız. Anlatmak ve yaşamak istediklerinizi öncelikle siz taşımalısınız.
Yengeç
Sizin birine verdiğiniz değerle o kişiden gördüğünüz değer farklı olabilir. Bu durumda ilişkinizin mesafesini yeniden değerlendirebilirsiniz. Beklentilerinizi, gerçekleşmediğinde üzülmeyecek ya da incinmeyecek şekilde kurgulamalısınız.
Aslan
Sosyal ve duygusal ilişkiler konusunda yeniliklere açık olabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve rahat hissedeceğiniz bir şey yaşama isteğiniz bugün fazlasıyla dikkat çekebilir. Fiziksel görüntünüzle ilgilenebilirsiniz.
Başak
Hayal kırıklıklarınız, egonuzun zarar görmesi motivasyonunuzu düşürebilir. Bu düşüklüğü aşmak adına bazı yaşananları gözden geçirmelisiniz. İnsanın kendine yapacağı iyiliği ve kötülüğü başkasının yapamayacağından emin olun.
Terazi
Maddi konularda yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendi bildiğiniz şekilde ilerlemek her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Ortak paylaşımlarda bulunduğunuz çevrede bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa bilgi almaktan çekinmemelisiniz.
Akrep
Bir noktaya gelmek için ne yapmanız gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kendinizi buna odaklayın ve zamanınızı buna göre düzenleyin. Sizin yoğun bir tempoda olmanız karşısında başkalarıyla olan iletişiminize stresinizin gölgesini düşürmemeye dikkat etmenizde fayda var.
Yay
Kendinizi ya da bir fikri savunurken insanlara nasıl bir izlenim verdiğinize dikkat etmelisiniz. Beklediğiniz desteği göremediğinizde herkesin bakış açısının farklı olabileceğini hatırlatın. Bu sizi kalp kırıklıklarından ve öfke yüzünden fırsatların kaçmasından koruyacaktır.
Oğlak
İlgilendiğiniz bazı alanlarda araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yaşadığınız stresten uzaklaştıracağı gibi bununla nasıl baş edeceğiniz konusunda da destekleyebilir. Ek iş ve ek gelir gibi durumları düşünebilir, bununla ilgili adım atabilirsiniz.
Kova
Sorun yaşamak, onun kaynağını bulduğunuzda son bulabilir. Bugün objektif olun ve bir özeleştiriye gidin. Sizin yaptıklarınız ya da yapmadıklarınızın ilişkileriniz üzerinde bir etki taşıyorsa, bu etkiyi pozitif yöne taşımaya gayret göstermelisiniz.
Balık
Maddi beklentileriniz iş motivasyonunuzu destekleyebilir. Bunu konuşmak ve istemek için sorumluluklarınıza hakim olduğunuza, bunları tamamladığınıza emin olmalısınız. Altı dolu bir özgüvenle ilerlediğinizde istediğiniz her şeye erişebilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.