Şanlıurfa'daki tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi yakınındaki esnaf, asırlardır süren gelenek kapsamında sabah saatlerinde hayırlı ve bereketli kazanç için dua ediyor.

SKM'den yapılan açıklamaya göre; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarihi hanlar bölgesinde düzenlenen esnaf duasına katıldı. Esnaf duasının ardından Başkan Beyazgül, işyerlerini açan esnaflara bol ve bereketli kazançlar diledi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf buluşması gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tarihi Bakırcılar Çarşısında esnafla bir araya geldi. Esnaflarla tek tek tokalaşan Beyazgül’e esnaf destek verdi. 

Esnaf buluşmasında vatandaşların taleplerini de dinleyerek çözüme kavuşturan Beyazgül, ile sohbet eden bir bayan, en zor zamanda kendilerine kira desteğinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederek yeni dönemde de Başkan Beyazgül’ü Başkan olarak görmek istediklerini söyledi. Başkan Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında tarihi hanlar bölgesinde esnaf ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Kaynak: GAPGündemi /Faruk Deveci