AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Caddesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen gittiği her sokakta, caddede ve dükkânda vatandaşların güler yüzle karşıladığı Başkan Beyazgül’e her kesimden destekler gelirken Başkan Beyazgül de sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine başlayarak sıkmadık el girmedik dönül bırakmamak için vatandaşlarla ve esnaflarla iç içe olmayı sürdürüyor.

Esnaflara hayırlı kazançlar dileyen Başkan Beyazgül bir emriniz var mı? Belediyemizin bir eksiği var mı? Diye sorarken esnaflar ise çalışmalardan memnun olduklarını belirterek 31 Mart Yerel
Seçimleri için dua ve desteklerini iletiyorlar. Vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Beyazgül fotoğraf çektirmek isteyenlerle fotoğraf çektiriyor. Derdi olanın derdini dinliyor. Çözümünü de yine sahada sağlıyor. Her ziyaretinde çocukların da sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Beyazgül onları da çeşitli oyuncaklarla sevindirmeye devam ediyor.

Ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa’nın ilk alışveriş merkezini de ziyaret eden samimiyetin adı istikrarın adayı Zeynel Abidin Beyazgül burada AK Parti 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Toru ile birlikte AVM çalışanlarına ve burada işletmeleri bulunan esnaflarına kolaylıklar dileyerek dua ve desteklerini istedi.

Kaynak: GAPGündemi / Yüksel POLAT