AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Ramazan Ayı’nın manevi atmosferinin doruklarda yaşandığı Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da iftarını Eyyübiye’de vatandaşlarla birlikte yapan Başkan Beyazgül vatandaşlarla yakından ilgilenerek herhangi bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Başkan Beyazgül, Birlik ve beraberlik mesajları vererek tüm vatandaşlardan AK Adaylara sonuna kadar destek istedi.

Gittiği her ortamda AK Parti Belediyeciliğini, Cumhur İttifakı birlikteliğini ve beraberliğini anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Gerçek ve Hizmet Belediyeciliğinin en güzel örneklerini Şanlıurfa’da ortaya koyduklarının altını çizdi.

Başkan Beyazgül İftarın ardından Şeyhanlı aşiretinin kolu Şeyhkan kabilesinin düzenlediği programa TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, Geçmiş dönem milletvekillerinden, Şanlıurfa’nın duayen siyasetçilerinden biri olan Seydi Eyyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Önceki dönem Şanlıurfa Belediyesi Başkanı Ahmet Bahçıvan, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, AK Parti 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdurrahim Toru, Meclis üyeleri ve vatandaşların katıldığı programa katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen programda konuşan TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Bugün burada bulunan çok kıymetli vatandaşlarımıza programı düzenleyen ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. AK kadrolarımız yıllardır sizlere farklı unvan ve görevlerle hizmet ediyorlar.” Dedi.

Şanlıurfa siyasetinin duayen isimlerinden olan geçmiş dönem milletvekillerinden Seydi Eyyüpoğlu ise konuşmasında vefa vurgusu yaparak vefanın çok önemli bir kavram olduğunun altını çizerek 31 Mart’ta Şanlıurfa’da sandıkları AK Parti lehine patlatalım” diye konuştu.

Geçmiş dönem Şanlıurfa Belediyesi Başkanlığı yapan Ahmet Bahçıvan da vatandaşlardan AK kadrolar için desteklerini talep etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş da 5 yılda önemli hizmetleri ilçeye kazandırdıklarını kaydetti.

Kaynak: GAPGündemi / Faruk DEVECİ