AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaklaşan yerel seçimler öncesi esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya, onların dertleriyle dertlenmeye ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Başkan Beyazgül beraberinde; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Eyyubiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Karademir, Deniz Demir, Ali Yavuz ve Akabe Mahalle Muhtarı Yusuf Kaya ile birlikte SSK Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşarak 31 Mart Yerel seçimler için Cumhur İttifakı ve AK Adaylar için destek istediler.

Temasları sırasında vatandaşların, gençlerin ve çocukların yoğun sevgisiyle karşılanan Samimiyetin ve İstikrarın Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül her zaman halkımızla esnafımızla el ele gönül gönüle olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Esnaf ve vatandaşlardan da her zaman sizinleyiz cevaplarını alan Başkan Beyazgül dua ve desteklerinden ötürü tüm vatandaşlara ve esnaflara teşekkür etti.

Çocukları çeşitli hediyelerle sevindiren Başkan Beyazgül ve Milletvekili Cevheri taleplerini ve önerilerini ileten vatandaşları da can kulağıyla dinleyerek çözümü de yine sahada sağladılar.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi AK kadrolar Şanlıurfa’yı Cadde cadde sokak sokak gezmeye aşkla çalışmaya vatandaşlarla hemhal olmaya devam ediyor. Vatandaşların da AK adaylara olan teveccühü gün geçtikçe artarak devam ediyor.

Kaynak: GAPGündemi / Faruk DEVECİ