Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi günü gerçekleştireceği Şanlıurfa ziyareti ve Abide Park kavşağında düzenleyeceği dev miting için AK Parti İl Başkanlığında basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısına katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu tüm Urfalıları mitinge davet etti.

"Cumhurbaşkanımız meydanda Şanlıurfalılar için çok önemli mesajlar verecek"

Hz.İbrahim'in cömertliğiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılayacaklarını ifade eden Beyazgül, "Peygamberler şehri Şanlıurfa'mıza Cumhurbaşkanımız bir defa daha gelecek. Cumhurbaşkanımızı Hz.İbrahim'in cömertliğiyle inşallah karşılayacağız. Cumhurbaşkanımız her Urfa'ya geldiğinde mutlu oluyor, Şanlıurfalılar da mutlu oluyor.  Böyle tarihi bir günde tüm hemşerilerimizi Abide Kavşağına bekliyoruz. İnşallah bu büyük bir buluşma olacaktır. Cumhurbaşkanımız meydanda Şanlıurfalılar için çok önemli mesajlarda verecektir. Bu mutluluğu hep beraber paylaşalım." dedi.

"Cumhurbaşkanımızı büyük coşkuyla karşılamak istiyoruz"

Delioğlu ise açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü saat 13.00'te Şanlıurfa'ya teşrif edecekler inşallah. Bizler de kendisini en güzel şekilde ağırlamak üzere çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Cumhurbaşkanımızı, Abide Kavşağında büyük bir coşkuyla karşılamak ve en güzel şekilde uğurlamak istiyoruz. Bu anlamda bütün Şanlıurfalı hemşerilerimizi cumartesi günü saat 13.00'te Abide Kavşağına davet ediyoruz. Şanlıurfalılardan bu konuda hassasiyet göstermelerine hasetten rica ediyorum.

Kaynak: GAPGündemi /Mutlu Güneş