Farkında mısınız; İsrail'in masumları her katledişinde ve Filistin topraklarına her vahşice saldırışında, Müslüman ülkelerde hemen bir boykot furyası başlar ve İsrail / Yahudi malı olduğu söylenen ürünler afişe edilerek "Aman ha aman bunları satın almayın, aksi halde Filistinli kardeşlerinize mermi, bomba olarak geri döner" denerek, Müslümanlardan ticari ve ekonomik olarak İsrail'i / Yahudileri cezalandırmaları istenir... 

Müslümanlar da, ya bir hafta ya da en fazla bir ay boyunca o market mallarından uzak durmaya ve satın almamaya çalışarak, bu boykotlarıyla ekonomik cihetten İsrail'i / Yahudi'yi dize getirdiklerini sanırlar! 

Biraz tefekkür ettim de şunu fark ettim; o gizli / sinsi birileri, sırf Müslümanların gazını almak için bunu yaptırıyor olamazlar mı bizlere? Evet, bu kadar vahşete karşı bir tepki bekliyorlar ve bu tepkiyi de kendi planları ve programları dahilinde, bilinçli ve de kasıtlı olarak kendi elleriyle kendi mallarına boykot yaptırarak Müslümanların gazını alıyorlar! Müslümanlar da "Vay be, biz neymişiz be, kardeşlerimizi katleden İsrail'in / Yahudilerin mallarını marketlerden satın almadık ve gördünüz mü neticesinde nasıl da fiyatlarda indirime gitmek zorunda kaldılar, nasıl da dize geldiler, nasıl da şu, nasıl da bu, vs vs..." Öte yandan gizli İsrail / Yahudi sermayesi olan zincir marketler de peşpeşe indirim yaparak, Müslümanların bu şekilde düşünmesini sağlıyorlar!

Ben size bir şey söyleyeyim mi; senin, benim, onun, bunun bir ay boyunca İsrail / Yahudi mallarını marketlerden satın almamasıyla onlara vereceğimiz maddi / ekonomik zararımız ne kadar olabilir biliyor musunuz: Bir sineğin aslanı ısırması, aslana ne kadar zarar ve sıkıntı verebilirse o kadar! 

İlla da boykot mu yapacaksınız? Tamam, boykot yaparak, İsrail'i / Yahudi'yi maddi olarak dize getirmek mi niyetiniz; o zaman size en temelinden adam gibi bir ticari / ekonomik boykot yolu göstereyim de yüreği yeten ve kendine güvenen varsa er meydanına çıksın:

 Çoğunluğu (Devlet bankaları hariç) Yahudi sermayesi olan bankalardaki tüm hesaplarınızı kapatın! Doğrudan veya dolaylı Yahudi sermeyesi olan hiçbir özel banka ile iş yapmayın; oralardan para almayın ve oralara para yatırmayın! Boykot böyle olur! Yoksa öyle iki şişe kola almamakla veya iki kalıp sabun almamakla Yahudi ne batar ne de zora girer; sadece kendimizi tatmin etmiş oluruz, başka da bir şey olmaz! 

Her birimizin cüzdanında Yahudi'ye ait en az üç beş bankanın kredi kartı olacak, her ay Müslümanlar olarak Yahudilere milyarca dolar kazandırıp kâr ettireceğiz ve sonrasında ise "Ben kola almıyorum, Yahudi'ye para kazandırmayacağım" deyip ne kadar şuurlu bir Müslüman olduğumuzu göstereceğiz? Ya yürüyün gidin ya; Yahudi bir tarafıyla bize gülüyordur! Bir taraftan da katliama devam ediyor!