İstifası ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Yılan, "Ülkemizin ve şehrimizin geldiği son noktada şanlı şehrimiz için şans olacağına inandığım, şehir için çalışıp, adaletle ve liyakat ile bu şehre hizmet edeceğini bildiğim Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kasım Gülpınar'ın mazbatasını aldığı 4 Nisan günü yeni dönem için ilk atanan daire başkanı olmak benim için büyük bir kıvanç kaynağı olmuştur." dedi.

Yılan, "Yaklaşık 3 ay boyunca yürüttüğüm Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı'ndan; aileme ve sosyal hayatıma daha fazla zaman ayırabilmek ve daha önceden olduğu gibi ticaretle iştigal edebilmek adına istifa ediyorum." ifadelerini kullandı

"Gülpınar'a desteğim sürecek"

Yılan, "İstifam konusunda bana anlayış gösteren Sayın Başkanım Mehmet Kasım Gülpınar'a ve Genel Sekreterimiz Mithat Can Kutluca'ya çok teşekkür ederim. Ayrıca genel sekreter yardımcılarımıza, basın yayın ve hakla ilişkiler daire başkanlığındaki tüm çalışma arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim, başarılar dilerim. Şehir için başarı olacağından bir an olsun şüphe duymadığım bundan sonra da bir vatandaş, bir kardeş olarak Mehmet Kasım Gülpınar'ın yanında yer alıp her daim destekçisi olacağımın da bilinmesini isterim. Kamuoyuna ve basın camiasına saygıyla duyurulur.

Kaynak: GAPGündemi / İshak Polat