Yeniden Refah Partisi'nin Haliliye Belediye Başkan adayı Ecz. Vedat Doğar, Bağdat Pasajı ve Dünya İş Hanı'ndaki esnafı ziyaret ederek yerel seçimlerde destek istedi.

SKM'den yapılan açıklamaya göre; ziyaretlerinde samimi bir ortamda esnafın sorunlarını dinleyen Doğar, çözüm için adımlar atacaklarının sözünü verdi.
Sohbetlerde Haliliye'nin geleceği ve gelişimi için kararlı bir şekilde çalışacaklarını vurgulayan Doğar, projelerini de esnafa anlattı. Haksızlığın, hukuksuzluğun ve adaletsizliğin önüne geçeceklerini ve milletin her daim yanında olacaklarını ifade etti.
Yerel yönetimde şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini belirten Doğar, sunduğu projelerle ilgili de şunları kaydetti: "Haliliye'de yaşayan herkesin hak ve hukukunu koruyacağız. Torpil ve kayırmanın olmadığı bir yönetim için çaba sarf edeceğiz."
Vedat Doğar'ın Bağdat Pasajı ve Dünya İş Hanı'ndaki esnaf ziyaretleri, Haliliye'nin yerel yönetiminde şeffaflık, adalet ve halkın yanında olma sözünün altını bir kez daha çizdi. 31 Mart yerel seçimlerinde halkın desteğini alarak Haliliye'nin geleceğini şekillendirmeyi amaçlayan Doğar, vatandaşların güvenini kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: GAPGündemi