Yeniden Refah Partisi'nin Haliliye Belediye Başkan adayı Ecz.Vedat Doğar, seçim öncesi kentin önemli ticaret merkezlerinden Aşağı Sanayi sitesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. SKM'den yapılan yazılı açıklamaya göre; Doğar, bölge esnafının ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyerek sorunları not aldı.
Ziyaret sırasında konuşan Doğar, seçim sonrası belediye başkanlığına geçmeleri halinde, esnafın karşılaştığı sorunları en kısa sürede çözeceklerinin sözünü verdi. "Sizlerin destekleriyle belediye başkanı olduğumuzda, öncelikle esnafımızın karşılaştığı sorunları çözmek için çaba sarf edeceğiz." diyen Doğar, bu sözleriyle esnafın yanında olacaklarını vurguladı.
Ayrıca, vatandaşlara sunduğu projeler hakkında da konuşan Vedat Doğar, adalet, şeffaflık ve halkın katılımını esas alacak bir yönetim anlayışıyla belediyeyi yöneteceklerini belirtti. "Haksızlık ve adaletsizlikle mücadele ederek, milletimizin parasını israfa karşı koruyacağız." diyen Doğar, yerel yönetimde şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini dile getirdi.
Aşağı Sanayi esnafı ve vatandaşlar, Doğar'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendisine destek sözü verdiler.

Kaynak: GAPGündemi