31 Mart 2024 Seçimleri ve 2 Haziran'da yenilenen bazı ilçe ve belde yerel seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimize hayırlı olması temennisinde bulunan Dusak, "Demokrasiye inanan ve milletin iradesine saygı gösteren insanlar olarak, bu seçimlerin sonuçlarını dikkatle değerlendirdiğimizi belirtmek isterim.

AK Parti olarak, milletimizin güvenine layık olma sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Eleştirileri dikkate alarak, daha güçlü, daha etkin ve daha şeffaf bir yönetim anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte, halkımızın beklentilerini gözden geçirmemiz gerektiği mesajını aldık ve anladık." dedi.

"Amacımız, milletimizin refahını artırmak ve Türkiye'yi her alanda daha ileriye taşımaktır"

Dusak, "Teşkilatlarımızla birlikte geniş kapsamlı değerlendirmeler yaparak, halkımızın taleplerini ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için gerekli adımları atacağız. Amacımız, milletimizin refahını artırmak ve Türkiye'yi her alanda daha ileriye taşımaktır.

Milli birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden, her bir vatandaşımızın huzur ve mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz. Hizmet aşkımız, milletimize olan sevdamız ve ülkemize olan bağlılığımız hiçbir zaman sönmeyecek. Milletimizin bize verdiği emaneti en iyi şekilde taşımak ve gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.

"Seçim sonuçları milletimizin bizlere bir mesajıdır ve bu mesajı aldık, anladık"

Dusak, "Bu ülke hepimizin. Farklı görüşlere ve bakış açılarına sahip insanlar olabilir, ancak bizim hedefimiz belli: Daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye. Bu hedefe ulaşmak için her bir vatandaşımızın katkısı çok değerli. Milletimizin sesine kulak vererek, onların isteklerini, beklentilerini ve eleştirilerini dikkate alarak, daha güçlü adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Sonuç olarak, demokrasi ve milli irade bizler için en büyük yol göstericidir. Seçim sonuçları milletimizin bizlere bir mesajıdır ve bu mesajı aldık, anladık. AK Parti olarak, bu mesaj doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendirecek, milletimize layık olmak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

Kaynak: GAPGündemi - Tuğba Polat