GAPGündemi dijitalde yer verdiğimiz ve sosyal medya hesaplarından yayınladığımız 6 yapım gerçekleştirdik.

Urfa basınında Salı günlerin klasiği haline gelen "Urfa'dan Bakış" Mutlu Güneş'in modaratörlüğünde devam etti. 30 Nisan'da canlı yayında Veysel Polat, Mehmet Canbeyli ve Celal Çiftçi'nin konuşmacı olarak katıldığı proğram yine Urfa'da gündem belirledi.

2 Mayıs Perşembe günü İshak Polat ve Mutlu Güneş'in birlikte hazırladıkları "Ekonomi Gündemi" proğramının konuğu; Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy oldu. Şanlıurfa Tarımının masaya yatırıldığı proğramda "GAP'ın Başkenti" şehrimizde A'dan Z'ye sektöre ilişkin başlıklar ve İl Müdürlüğünün faaliyetleri konuşuldu.

3 Mayıs Cuma günü gazetemizi ziyaret eden HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü, Batman Milletvekili Serkan Ramanlı ile arkadaşımız İshak Polat röportaj gerçekleştirdi.

Seçim sonuçları, AK Parti ile ittifak, Kürt Sorunu ve Ortadoğu-Dünyanın geleceği üzerine seviyeli - dikkat çekici bir proğram gerçekleşti.

4 Mayıs'ta Urfa'da Cumartesi klasiği haline gelen Muharrem Çelik, Meral Bayat ve Nusret Yılmaz'ın her hafta hazırlayıp sundukları 3 proğramımız vardı. Nusret Yılmaz "İstersen Konuşalım"da İnfak Der Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Parlak'ı misafir etti.

"Meral Bayat'la Biz Bize" programının konuğu ise Ekonomist - Yazar Mustafa Pakır oldu.

Muharrem Çelik'in hazırlayıp sunduğu "Şanlıurfa'da Kültür ve Sanat" konuğu ise Harran Üniv. İlahiyat Fakültesi Dini Musiki Anabilim Dalı Öğ.Üy. Prof.Dr.Hüseyin Akpınar idi.

Kaynak: GAPGündemi / İbrahim Halil POLAT