Hadi Özışık’ın programına katılan Gülpınar; seçim güvenliği, Şanlıurfa’nın seçim sürecindeki durumu ve Şanlıurfa hakkında birçok bilgi aktardı. Bu bilgiler dışında; Ben şimdilik yapacaklarımı değil yapmayacaklarımı söyleyeyim diyerek, tarım alanlarını imara açmayacağını ve rantı keseceğini, belediye personeline zorla sosyal medyada yorum yaptırmayacağını, belediyede trol ordusu kurmayacağını hatta trol ordusunu dağıtacağını, bankamatik memurlarını çalıştırmayacağını ifade etti.

Program sonunda ise ben Şanlıurfalı hemşerilerimin istediği “Dürüst, şeffaf, adil belediyeciliği” vadediyorum dedi. 

İlker Karagöz’un de çalar saat isimli programına konuk olan M.Kasım Gülpınar; Şanlıurfa’nın şu anda emin ellerde olmadığını söyleyerek Ulusal Medyada tetikçilik yapan “Amigo” gazetecilere çağrı yaptı. Yaptığı çağrıda bizi bize bırakın Aziz Şanlıurfalı kendi kaderini kendi belirleyecek dedi. Bunun dışında Gülpınar; madem bu kadar korkuyordunuz neden en zayıf adayı yeniden aday gösterdiniz şeklinde bir açıklama yaptı. Son dönemde Akpartili yetkililerin açıklamalarına karşılık verdi.

Programın son bölümünde ise 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bütün kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutladığını ifade etti.

Kaynak: GAPGündemi