Haber Detayı
19 Mayıs 2022 - Perşembe 11:56 Bu haber 332 kez okundu
 
Batıkent Mahallesinde yol yapım çalışmaları devam ediyor
Şanlıurfa'nın en hızlı büyüyen ilçesi konumundaki Karaköprü'de, yapılaşmanın yoğun olduğu Batıkent Mahallesinde üstyapı çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor.
BELEDİYE Haberi
Batıkent Mahallesinde yol yapım  çalışmaları devam ediyor

Ayser POLAT/ Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılaşmanın yoğun olduğu Batıkent Mahallesinde yol ihtiyacını gidermek için yol yapım çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde sahaya inen ekipler, ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni yollar açarak ilçeye kazandırıyor.
BAYDİLLİ: NÜFUS ARTTIKÇA İHTİYAÇLAR DA ARTIYOR
İlçe genelinde sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade ederek her geçen gün büyümeyi sürdüren ilçede, hizmetin aksatmaması için çalıştıklarını söyledi.
Karaköprü'ye daha modern yollar kazandırmak için ekip olarak çalıştıklarını ifade eden Başkan Baydilli, "İlçemizde sürekli büyüme nedeniyle ihtiyaçlar da bu paralelde oluşuyor. Biz bu ihtiyaçların üstesinden gelmek, vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çaba gösteriyoruz. Fen işleri ekiplerimiz bu doğrultuda yeni yol açma, kilitli parke döşeme, deforme olmuş yolları asfalt ile yenileme gibi çalışmalarla vatandaşlarımızın yollarda sıkıntı yaşamasını önlemek için çalışıyor. Bunun dışında da gerek temizlik gerek park ve bahçeler gerekse diğer birimlerimiz de ilçeyi güzelleştirmek ve kalkındırmak için yoğun bir şekilde mesai harcıyor. İnşallah ilçemizin daha güzel bir hale gelmesi için bu çalışmalarımız sürecek" diyerek program dahilinde Mehmetçik, Doğukent, Seyrantepe, Güllübağ ve Batıkent mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarının sürdüğünü hatırlattı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batıkent, Mahallesinde, yol, yapım, , çalışmaları, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı