Haber Detayı
20 Mayıs 2022 - Cuma 11:07 Bu haber 748 kez okundu
 
Belediye Meclisi Mayıs ayı 3. oturumu tamamlandı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı Meclis toplantısının 3. oturumu tamamlandı. Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan Başkanlığında yapılan oturumda, 2021 yılı kesin hesap cetvelleri ve imar komisyonuna havale edilen maddeler görüşüldü.
BELEDİYE Haberi
Belediye Meclisi Mayıs ayı 3. oturumu tamamlandı

Tuğba POLAT/ Meclis Üyelerinin yoğun katılımı eşliğinde gerçekleştirilen oturumda konuşma yapan Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan, Şanlıurfa'daki hizmetlerin aksamadan sürdürülebilmesi için yoğun bir tempo içinde çalıştıklarını vurguladı. 
"Karara bağlanmış olan konuları müzakere etmeye devam ediyoruz"
Yoğun çalışma temposu ile mecliste 3. oturumu gerçekleştirdiklerini ifade eden Kaytan, "Mayıs ayı oturumlarımız devam ediyor. Meclisimizin gündemi yoğun. Gündemimizde 2021 yılı Büyükşehir Belediyemizin kesin hesap cetveli, aynı zamanda Ceylanpınar Belediyemizin ek bütçesi, birimlerimizde isim değişiklikleri, ŞUSKİ'nin faaliyet raporları ve kesin hesap cetvelleri, imar komisyonuna havale edilecek konular ve imar komisyonundan karara bağlanmış olan konuları müzakere etmeye devam ediyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolaysıyla bütün gençlerimize sıhhat, sağlık ve afiyet içerisinde bir ömür diliyorum. Ülkemizin daha huzurlu, daha yaşanabilir, daha mutlu bir gençliği ve geleceği olması noktasında temenni de bulunuyorum" diye konuştu. 
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ankara'ya Başmüfettiş olarak atanan Abdullah Erin ve Şanlıurfa'ya ataması yapılan yeni Vali Salih Ayhan'a başarılar dileyen Başkanvekili Kaytan, Vali Erin'e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederken yeni görevine başlayacak olan Vali Salih Ayhan'a muvaffakiyetler diledi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Meclisi, Mayıs, ayı, 3., oturumu, tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı