Haber Detayı
25 Ekim 2021 - Pazartesi 10:30 Bu haber 549 kez okundu
 
“Çalışmalarımız her geçen gün ivme kazanıyor”
Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Harran Belediyesi ekiplerince kırsal mahallelere yönelik çalışmalar devam ediyor. İlçe merkezinden en uzak noktadaki kırsal mahallelere dek hizmet atağını sürdürdüklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, asfalt serim çalışmalarının da hız kesmeden sürdüğünü belirtti.
BELEDİYE Haberi
“Çalışmalarımız her geçen gün ivme kazanıyor”

Haber Merkezi / Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla sürdürülen çalışmalar her geçen gün ivme kazanıyor. Harran Belediyesi ekipleri merkez ve kırsalda çalışmalarına devam ederken son sürat devam eden çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Halkın ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kalıcı adımlar atarak yılların birikmiş sorunlarına neşter vurduklarını ve bu yöndeki çalışmaların her geçen gün ivme kazandığını kaydeden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bir yanda vizyon projeleri hayata geçirdiklerini, diğer yanda da temel belediyecilik çalışmalarına devam ettiklerini söyleyerek hem merkez hem de kırsalın çehresini değiştirecek çalışmalara imza attıklarını dile getirdi. Kısa süre önce Harran Belediyesi ekipleri tarafından Yukarı Yakınyol kırsal mahallesinde başlatılan asfalt yol çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Özyavuz, köy içi yollarda gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde vatandaşların yaşadıkları yol sorunlarını çözüme kavuşturduklarını kaydederek tamamlanan çalışmaların hayırlı uğurlu olmasını diledi.
"Benim sevdam Harran'dır" diyerek biran olsun boşa vakit harcamadan Harranlı hemşerileri için tüm imkânları seferber ettiklerini ifade eden Başkan Özyavuz, "Bizlere güvenen, desteğini esirgemeyen ve dualarıyla sürekli yanımızda duran kıymetli hemşerilerimiz için ne kadar çalışsak azdır. Şahsımın tüm gayreti, belediyemizin tüm araç gereç ve personeli ile sahada tam kadro çalışmalarımıza devam ediyoruz. Harranlı hemşerilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum" dedi.
Köy içi yollarda yaşadıkları toz ve çamur sorunlarının Genç Başkan Mahmut Özyavuz ile çözüm bulduğuna değinen mahalle sakinleri ise, özverili çalışmalardan ötürü Başkan Özyavuz ve ekibine sonsuz şükranlarını sunduklarını dile getirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Çalışmalarımız, her, geçen, gün, ivme, kazanıyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı