Haber Detayı
19 Ocak 2022 - Çarşamba 16:39 Bu haber 766 kez okundu
 
EYYÜBİYE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR.
Eyyübiye Belediyesi dün geceden itibaren kentte olan yoğun kar yağışıyla birlikte ilçede adeta seferberlik başlattı.
BELEDİYE Haberi
EYYÜBİYE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR.

Eyyübiye Belediyesi dün geceden itibaren kentte olan yoğun kar yağışıyla birlikte ilçede adeta seferberlik başlattı. Dün geceden itibaren başlayan yoğun kar yağışından dolayı vatandaşların yaşayacağı mağduriyetin önüne geçmek için kolları sıvayan Eyyübiye Belediyesi ekipleri, Başkan Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçede kar temizleme seferberliği başlattı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleriyle Zabıta Müdürlüğünden oluşan  ekip ve araçlarla dün geceden itibaren sahaya inen ekipler , trafik yoğunluğunun ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu ara caddeler başta olmak üzere kaldırım ve ara sokaklardaki kar küreme ve tuzlama çalışmalarına; 246 personel, 2 greyder, 5 traktör, 1 adet 950 loder, 7 adet Jcb ve onlarca ara elaman ve şoförle, oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçiyor. Gece geç saatlerde başlayan ve gün içinde aralıksız bir şekilde süren çalışmaların devam edeceği belirtildi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada,” Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yaşayabilecekleri olumsuzlukları önleme adına yüzlerce personel ve onlarca araçla sahadalar. “ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EYYÜBİYE, BELEDİYESİ, KARLA, MÜCADELEYE, DEVAM, EDİYOR.,
Yorumlar
Haber Yazılımı