Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 07:47 Bu haber 706 kez okundu
 
Hilvan’da yollar artık daha güvenli
Hilvan’da kış mevsimi öncesi ulaşım konforunu arttırmak ve vatandaşların daha sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için Hilvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin birçok noktasında yol iyileştirme çalışmalarına başlandı.
BELEDİYE Haberi
Hilvan’da yollar  artık daha güvenli

Haber Merkezi / Ulaşım ağını geliştirmek amacıyla ilçenin birçok noktasında tespit edilen bozuk ve yıpranmış yollar ile 2. Etap doğalgaz şebeke hattı döşeme çalışmalarının yapıldığı caddelerde yol bakım, onarım ve tadilat çalışmalarını sürdüren Hilvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ulaşımın sağlanamadığı birçok bölgede yeni yol açma, stabilize yol yapım çalışmaları ve kilitli parke taşı ile üst yapı yol yapım çalışması başlattı.
İlçede yürütülen yol iyileştirme çalışmalarını Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık yaptığı yazılı açıklamada; ‘Kış mevsimi öncesi vatandaşlarımızın ulaşım mağduriyeti yaşamaması ve ilçemizde yaşam şartlarının daha iyi imkanlarda sağlanabilmesi için Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından ulaşım sorunu olduğu tespit edilen birçok bölgede Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile üst yapı yol yapım çalışması başlattık. Halkımıza hizmetlerin en iyisini sunmak ve ilçemizin daha yaşanılabilir daha modern bir görünüm kazanması için çalışmalarımız dur durak bilmeden devam edecek.’ İfadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hilvan’da, yollar, , artık, daha, güvenli, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı