Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 08:22 Bu haber 4104 kez okundu
 
Müslüm Abacıoğlu’ndan bir kitap daha…
Eğitimci / Gazeteci / Yazar Müslüm Abacıoğlu’nun ‘Evliyalar, Enbiyalar Ve Şanlıurfa’ adlı eserinden sonra ‘İsmi Urfa İle Anılan Peygamberler’ kitabı da Suçek Medya Yayın Evi tarafından yayınlanarak çeşitli Yayın Evlerinde satışa sunuldu ve kitabın yazarına Şanlıurfa'ya da ulaştırıldı.
Kültür Haberi
Müslüm Abacıoğlu’ndan bir kitap daha…

Haber Merkezi / Kitabın; yazarı tarafından birçok yere ulaştırılması planlandığı gibi, Şanlıurfa’daki kitap severlere ve dostlarına yazar tarafından hediye edildiği öğrenildi.

 

‘Bir dua alabilirsek, ne mutlu bize’

Hayat Bin Kays El Harrani ve Harran (2 baskı) ile Hayat Bin Kays El Harrani ve Şeyh İmam Muhammed Bakır isimli kitaplarının ardından ‘Evliyalar, Enbiyalar Ve Şanlıurfa’ (2 baskı), şimdide ‘İsmi Urfa İle Anılan Peygamberler’ kitabı da okuyucularının istifadesine sunduklarını belirten Eğitimci / Gazeteci / Yazar Müslüm Abacıoğlu, “İlk kitabımızı kendi imkânlarımızla Şanlıurfa’da yerel gazetemizin matbaasında basmıştık. İkinci kitabımız Kültür Bakanlığı (Kültür Müdürlüğü) olarak yayınlanmıştı. Pandemi döneminde evimize kapanarak uzun yıllardır dökümanlarını hazırladığımız ancak kitap haline getirmeye fırsatımızın olmadığı 2 kitabımız da yine kendi imkanlarımızla Ankara’da Suçek Yayın Evi tarafından basıldı. Hakkımıza hayırlı olur inşaallah. ‘Evliyalar, Enbiyalar Ve Şanlıurfa’ kitabımızda olduğu gibi ‘İsmi Urfa İle Anılan Peygamberler’ kitabımızın da 500 adetinde Hatıralar/Anılar ismi altında çok sayıda fotoğraf kullandık ki, okuyucularımız sıkılmasın. Yine bize dua etmeyi ihmal etmeyiniz. Zaten tek düşüncemiz; ‘Bir dua alabilirsek, ne mutlu bize’” dedi.

 

Yine severek okuyacağınızdan ve dua edeceğinizden şüphemiz yok

Her geçen gün okuyucuların beğeni ve zevkle okuyacakları kitapları yayınlamanın sevincini yaşadıklarını belirten Suçek Medya Mesul Müdürü Ramazan Suçek ise, “- Bir dua - felsefesi ile yola çıkan Eğitimci / Gazeteci / Yazar Müslüm Abacıoğlu’nun ‘Evliyalar, Enbiyalar Ve Şanlıurfa’ adlı eserinden sonra ‘İsmi Urfa İle Anılan Peygamberler’ isimli kitabını da Suçek Medya olarak yayınlamak yine bizim için büyük bir onur oldu. Çünkü Şanlıurfa’da yaklaşık 50 yıl Gazetecilik mesleğini icra eden bir duayenin derleme ve araştırma mahiyetindeki eserini yayınlamak kolay değildi. Bu eser Yayın Evimiz tarafından 2021 yılı Eylül ayı sonu itibari ile okuyucuları ile buluştu. Severek okuyacağınızdan ve faydalanarak emeği geçenlere dua edeceğinizden şüphemiz yok. Ülkemizdeki seçkin kitapçılara dağıtımı yapılmaya başlanan eser ayrıca Yayın Evimizin satış sitesi olan www.yenikitapara.com sitesinden de satışa sunulacaktır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müslüm, Abacıoğlu’ndan, bir, kitap, daha…,
Yorumlar
Haber Yazılımı