Haber Detayı
16 Mayıs 2022 - Pazartesi 13:19 Bu haber 1012 kez okundu
 
Okuma Bayramını muhteşem etkinlikle kutladılar
Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi Paşabağı Mahallesinde bulunan Hatice Gelener İlkokulu 1.sınıf öğrencileri Okuma Bayramını muhteşem bir etkinlikle kutladılar.
Eğitim Haberi
Okuma Bayramını muhteşem etkinlikle kutladılar

Tuğba Polat

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi Paşabağı Mahallesinde bulunan Hatice Gelener İlkokulu 1.sınıf öğrencileri  Okuma Bayramını muhteşem bir etkinlikle kutladılar.

Hatice Gelener İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri Okuma Bayramını ortaklaşa düzenledikleri bir etkinlikle gönüllerince doyasıya eğlenerek kutladı. Etkinliğe Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Hatice Gelener İlkokulu  Müdürü Ahmet Aslan, Müdür Yardımcısı Mehmet Demir, Okulun Öğretmenleri,1.sınıf öğrencileri ve veliler katıldı.

Tiyatro gösterisi, canlı müzik, şiir okuma gibi etkinlikler ile festival havasında geçen Okuma Bayramı etkinliğini beğendiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Okul Müdürü Ahmet Aslan’ı tebrik ederek şahsında tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Etkinliğe katılan Veliler de çocuklarının gösterilerini büyük bir gurur ve mutlulukla izlediklerini belirterek emeği geçene Okul Yönetimi ve Öğretmenlere teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Okuma, Bayramını, muhteşem, etkinlikle, kutladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı