Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 21:29 Bu haber 2318 kez okundu
 
Polat: Bayram daha güzel yarınlara vesile olsun
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Polat, mesajında, "Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını dilerken, başta mazlum Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere tüm insanlığa; barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" ifadelerine yer verdi
Kültür Haberi
Polat: Bayram daha güzel yarınlara vesile olsun

Polat yayınladığı mesajında, bir mübarek Ramazan Ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluştuğumuzu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

 

“Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir. Yüce Allah'tan, bu mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını dilerken, başta mazlum Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere tüm insanlığa; barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Şanlıurfalı hemşerilerim ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum."

 

Kaynak: (GAP) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Polat:, Bayram, daha, güzel, yarınlara, vesile, olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı