AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Başkan Mehmet Canpolat, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve meclis üyeleri birlikte Yeşiltepe, Altıntepe, Yeniköy, Perşembe, Derman, Ulubağ, Şeyhçoban ve Dağeteği Mahallelerini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Başkan Canpolat, 31 Mart seçimlerinde verecekleri destekler için teşekkür etti.

Başkan Canpolat, Dağeteği Mahallesinde Halil Yıldız ve Özdemir Ailesi, Şeyhçoban Mahallesi Muhtarı Cuma Çoban ve mahalle sakinleri, Ulubağ Mahallesinde mahalle muhtarı Mahmut Polat ve vatandaşlar, Derman Mahallesinde Sultan Evliya Şeyh Abdülkadir Geylani Medresesi hocası Melle Muhammed Harrani ve kuran kursu öğrencileriyle, Perşembe Mahallesinde mahalle muhtarı İbrahim Felhan, Altıntepe Mahallesinde mahalle muhtarı Ekrem Felhan ve vatandaşlar, Yeşiltepe Mahallesinde mahalle muhtarı Vehbi Demir ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Başkan Canpolat yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

 “AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, meclis üyelerimizle ve kanaat önderlerimizle beraber Haliliye’mize bağlı kırsal mahallelerimize gezi düzenledik. Burada çok kıymetli muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz ve köy ahalimiz bizleri bağrına bastı. Ben kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. İnşallah Haliliye’miz için gece gündüz demeden çalışmanın gayreti içerisinde olacağız. 31 Mart seçimleri için kendilerinden destek ve dualarını istedik. Sağ olsunlar, onlar her zaman için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hizmetin partisi AK Parti ile AK Adayların yanında olduklarını ifade ettiler. Ben onların bu görüşünden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah rabbimin takdiriyle vatandaşların teveccühü ve takdiri 31 Mart’ta sandıklara yansıyıp yine yeniden Haliliye’de hep beraber hizmet etmenin rabbim bizlere onurunu gururunu yaşatır.’’

Konuşmaların ardından kırsal mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirildi.

Kaynak: GAPGündemi / Tuğba POLAT