Şanlıurfa Kültür Yolu Festivaline Sinema Genel Müdürlüğü etkinlik organizatörü olarak oyuncu Deniz Gök, GAPGündemi mikrofonlarına festival hakkında değerlendirmede bulundu.

Festivalin çok güzel geçtiğini ifade eden Gök, "Şanlıurfa'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Urfalılar gerçekten çok misafirperverler ve sıcak insanlar. Geldiğimiz günden beri bizleri çok sıcak karşıladılar. Çok güzel kebaplar ve ciğerler yedim Buradan kilo almış olarak dönüyorum. Kültür Yolu Festivali, çok eğlenceli geçiyor.

Sinema Genel Müdürlüğünün yaptığı etkinliklerin organizasyonunu yapıyorum. Çok değerli Yeşilçam sanatçıları, yönetmenler, senaristler ve oyuncular ağırladık. Halkın ilgisi de çok iyiydi. Bol bol sinema konuştuk. Bu sebeple çok mutluyum. Yarın da bir yönetmen ile söyleşimiz var. Şanlıurfalılar sağlıkla, sinema ve sanatla kalsınlar. Daha çok film izlesinler. Bizi daha çok çağırsınlar ve bize daha çok ev sahipliği yapsınlar. " ifadelerini kullandı.

"Kitabım çıktı"

Yeni bir dizi ya da film çalışmanız olacak mı? Sorusunu yanıtlayan Gök, "Yeni bir film ya da dizi çalışmam yok. Şu an bir kitap çalışmam var. Kitabım çıktı. İsmi 'Çıkma teklifi geri gelsin' özellikle kadın okurların alıp okumasını tavsiye ediyorum. Bu kitabın filmini yapmak istiyorum. Belki bu filminde oynarım." dedi.

Deniz Gök, uzun süre Tv'de yayımlanan Çocuklar Duymasın isimli dizide "İrem" rolünü üstlenmişti.

Kaynak: GAPGündemi /Dilek Çiftçi