HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Batman Milletvekili Av.Serkan Ramanlı gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu,

Bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen Serkan Ramanlı, Hüdapar Şanlıurfa İl Başkanı Faruk Polat ve heyetiyle birlikte GAPGündemi'ni ziyaret etti. Ramanlı, yayın yönetmenimiz Veysel Polat'a taziyelerini iletti, Fatiha okudu. Gazetemiz yayın ailesiyle tanışan Serkan Ramanlı, GAPGündemi ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Gazetemiz ve GAPŞehir dergimizi inceleyen Ramanlı, yayın hayatında ekibimize başarılar diledi.

Siyasi gündem ve gelişmeler üzerine sohbet edip, görüş alı verişinde bulunan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, arkadaşımız İshak Polat'ın "Özel Gündem" programına konuk oldu. 

Ziyaretleri için Serkan Ramanlı ve HÜDA PAR Heyetine teşekkür eden yayın yönetmenimiz Veysel Polat, GAPŞehir dergisi ve gazetemizden örnekler içeren seti hediye etti.

Ramanlı'ya HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Lokman Yalçın, Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Süleyman Atmaca, Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Basri Demir, HÜDA PAR İl Başkanı Faruk Polat, Eyyübiye İlçe Başkanı M.Emin Baytar ve Karaköprü İlçe Başkanı Rüstem Çakmak eşlik etti.

Kaynak: GAPGündemi / Yüksel POLAT