Karaköprü Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, gençlerin başarılarıyla her zaman övünen ve genç sporculara destek veren Başkan Nihat Çiftçi, il şampiyonu olarak Şanlıurfa’yı bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Karaköprü Belediyespor U-17 takımını ağırlayarak tebriklerini iletti.

Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şanlıurfa Şube Başkanı Adnan Yükselir, yönetim kurulu üyeleri, Karaköprü Belediyespor Kulüp Müdür, altyapı antrenörleri ve genç futbolcular hazır bulundu. Gençler il şampiyonluğu kupasını desteklerinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye takdim ettiler.

Başarılarından dolayı Karaköprü Belediyespor’un genç futbolcularını kutlayan Başkan Çiftçi, “Futbolla ilgili bakış açımız şudur ki gençleştireceğiz, gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştireceğiz. Biz Karaköprü Belediyespor olarak kapılarımızı Şanlıurfalı gençlerimize açacağız. Biz her zaman genç sporcularımızın yanında olacağız, hiç endişe etmesinler.

Buradaki yapılanmamız tamamen gençlerin geleceğine dönük bir yapılanmadır. Tabi yenilikler, değişimler olacaktır ancak hedefimiz Şanlıurfa’nın gençliğini bir yere taşıyabilmektir” diyerek bölge şampiyonasına gidecek gençlerin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: GAPGündemi / Dilek ÇİFTÇİ