Us Fuar Genel Müdürü Ülker Selviler, 2-5 Mayıs tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirdikleri İnşaat Yapı Dekorasyon Fuarı’nın profesyonel ziyaretçi sonuçlarının katılımcıyı mutlu ettiğini söyledi.

İlki gerçekleştirilen fuarda 70 stantta 200 markanın ürünlerinin sergilendiğini belirten Selviler, “Gösterilen ilgi sorumluluğumuzu daha da artırdı. Gelecek yıl en az iki katı büyüklüğünde bir fuar için şimdiden çalışmalarımıza başladık. Şanlıurfa’yı Güney’de inşaat ve yapı sektörünün merkez üssüne dönüştürecek fuarımızla ilgili çevre şehirlerimizde çok ciddi tanıtım çalışmaları yapmıştık. Bu çalışmaların sonucunu aldık. 

Çevre şehirler dahil olmak üzere bölgeden birçok müteahhit, inşaat mühendisi, mimar, inşaat malzemesi üretici ve bayiler fuarımızdaydı. Çoğu katılımcımızın yeni bağlantılar kurma imkanı bulduğu fuarımızın ikincisi daha görkemli olacak” dedi.

KATILIMCI VE DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR

Selviler, açılışa katılımları ve destekleri dolayısıyla Vali Hasan Şıldak’a, Büyükşehir Belediye Başkanı M.Kasım Gülpınar’a, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Serhat Karadağ’a, İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Önal’a, Mimarlar Odası Başkanı Pirkan Kılıç’a, İç Mimarlar Odası Başkanı Tekin Kahyaoğlu’na ve sektör temsilcilerine teşekkür etti.

Kaynak: GAPGündemi