31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı olan Birecikli İş İnsani Mehmet Üzümcüoğlu partisinin aday gösterdiği Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam’a desteğini açıklayarak akrabalıyla birlikte seçim çalışmalarına destek olmaya başladı. 


Fuar için gittiği Dubai’den dönerek  AK Parti Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam için destek çalışmalarına başlayan Mehmet Üzümcüoğlu yaptığı açıklamada; ”Birecik Belediye Başkan Adayımız sayın Mahmut Mirkelam’a destek için akrabalarımız ile birlikte çalışmalara başladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinden AK Parti’nin zaferi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diyerek verecekleri desteğin artarak devam edeceğini dile getirdi. 
Aday gösterilmemesine rağmen partisine ve partisinin aday gösterdiği Mahmut Mirkelam’ın başarısı için çalışan Mehmet Üzümcüoğlu’nun çalışmalarına ilişkin Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam ise yaptığı açıklamada; “Bizler AK Parti olarak bir aileyiz. Partimizin başarısı olarak gece gündüz çalışacağız. Verdikleri desteklerden dolayı Mehmet Üzümcüoğlu kardeşime ve akrabalarına teşekkür ederim” dedi.
 

Kaynak: GAPGündemi / İshak Polat