Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından yürütülen IPARD desteklemeleri girişimciler tarafından yoğun ilgi görürken Kurumun verdiği desteklere ilişkin de Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü tarafından bilgilendirme toplantıları da devam ediyor.

Kurumun verdiği destekler ile ilgi sürekli olarak girişimciler ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek bilgilendirmede bulunan TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü bu sefer Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odasının misafiri oldu.

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz’ün yanı sıra Veteriner Hekimler, Mali Müşavirler ve Ziraat Mühendislerinin katıldığı toplantıda TKDK ve verilen destekler hakkında bilgilendirmede bulunan Mehmet Uçman yaptığı açıklamada ev sahipliğinden dolayı Abdullah Açıkgöz’e teşekkür etti.

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz ise davetlerine icabet ederek yaptığı sunumdan dolayı Mehmet Uçman’a ve katılımcılara teşekkür ederek özellikle hayvancılık alanında faaliyet gösteren veya göstermek isteyen girişimcilerin TKDK desteklerinden faydalanmasının önemine vurgu yaptı.

Kaynak: GAPGündemi / İshak POLAT