Viranşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre,  Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü üstyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatlarıyla üst yapı hizmetlerinde sathi kaplama, kilitli beton parke döşeme ve stabilize yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmaları yapıyor. Bu kapsamda Elbeğendi kırsal Mahallesi’nde sathi kaplama serim çalışmalarını yürüten ekipler, yolları konforlu hale getiriyor. Ekipler, Kırsal Sözeri Mahallesi’nde de sathi kaplama serimi için hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra Azadi Mahallesi 493. Sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışması yürüten ekipler, sokakların modern bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları mahalle sakinlerinden tam not alırken; vatandaşlar, yapılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Belediye ekiplerine teşekkür etti.

Fen İşleri Müdürlüğü, İlçe merkezinde ve Kırsal Mahallelerde plan ve program dâhilinde çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.