Yazı Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 09:53 Bu yazı 488 kez okundu
 
DECCALİN EŞEĞİ YAHUDİ LOBİLERİ
Salih BİRİNCİ
medyen34@hotmail.com
 
 

Özellikle 2000 yılı ve Sonrasında Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir " İFSAT" hareketi var farkında mısınız?

 

Dünya o kadar değişti ki; GENETİK MÜHENDİSLİĞİ İLE İnsan "Genlerine müdahale- Beyin yönlendirme- Kutsal olan bütün Değerleri Kalplerden kazıyıp silme. Hepsi adım adım gerçekleşiyor. Gizli bir Değişim-Dönüşüm projesi sahneleniyor. Bu projenin Senaristleri Deccaliz'me hizmet eden Siyonistler ve gizli Ezoterik kurum ve kuruluşlarıdır. Projenin figüranları ve kurbanları yine biz insanlarız..

 

DNA içinde 35 milyon GEN'İN Varlığından bahsediliyor. İnsan ile ilgili maddi ve manevi bütün hususiyetler bu Genlerin içinde gömülü. Eğer bir çılgınlık yapılıp Gıda yoluyla ve herhangi bir kanalla Genlere rahat müdahale olursa ilk müdahale edecekleri " inanç Genleridir". Dolaylı yönden bu mümkün olabilir. ( Şu an bitki ve hayvanlar üzerinde deneniyor)

 

  Her şey Güzel de bu beyin yönlendirme işi de nereden çıktı? Diyenlerinizi duyar gibiyim.. safsata diyenler olacaktır.! Haklısınız.. Ben de ilk duyduğum zaman' Saçma sapan şeyler “der” ve Gülerdim. Buna net olarak bir isim vermeyelim. Biz buna " Algı" yönlendirme diyelim..

 

Bugün biraz zihin jimnastiği yapın siz de anlayacaksınız.. Gizli bir el gizli bir kumanda ile tüm insanlığın algısını yönlendiriyor ve kontrol ediyor.. En basit bir örnek; Bugün Dünya medyasının 96 sı Yahudi lobisinin güdümündedir. Bugün yapılan algı operasyonlarının neredeyse tamamı medya eliyle yapılıyor. Adamlar bir konuyu seçip belirliyor ve Gündeme sokuşturuyor. İlginçtir ki ; Siz, biz, O, Hepimiz Haftalarca , Aylarca belki yıllarca O konuyu konuşup Duruyoruz. Sonra bir yönlendirme daha bir yönlendirme daha bir bakıyorsun o'da ömründen çalmış, Seni Derin bir boşboğazlık çemberinin içine kıstırmış.. Yalanını Gerçeğin üstüne örtbas etmiş senide aldatmış..

 

Korkunç bir tahribatın "gizli eli" Deccal'in fitnesidir. Dört koldan bizi sarmış ama hala haberimiz yok..

 

Bugün Yeryüzü'nde firavunların, Nemrutların yapamadığını yapan " Deccal" Eşeğe binmiş, Elinde sihirli bastonu, ona iman edenleri arkasına takmış köy köy, kasaba kasaba, belde belde, bütün dünyayı gezip dolaşıyor...

 

Deccala inanmak için onu insan görünümlü Tek gözlü , mucizeler saçan, ölüleri dirilten biri olarak mı bekliyoruz..

 

O elimizin avuçlarımızın içinde, evlerimizin köşesinde gezip dolaşıyor... Sabah ilk gözlerinizi açtığınız da aklınıza Namaz değil de ; Şu an elinizde tuttuğunuz bu Zımbırtı geliyorsa şayet;  Deccal'in

 

" Sihirli Değneğinin" Havası Çarpmıştır Sizi..!!! Dikkat Edin!

 

Deccalin sihirli değneği: Aile bağlarımızı koparıp atmadı mı? Kutsal olan değerleri gözümüzde basitleştirmedi mi ? Bütün ilişkilerimizde " Yapaylığı " Amellerimiz' de " Riya' yı Sokuşturmadı mı?

 

Son 10 yılınızı bir gözden geçirin bakalım hayatınızda ne gibi bir değişim meydana gelmiş.. Eskiden Kıldığınız Namazların çektiğiniz salâvatların size hissettirdiği tadı ve samimiyetin hasretini çekmiyor musunuz? Artık neden yaptığımız Salih amellerin eskiden verdiği lezzeti şimdiler de hissedemiyorum demiyor musunuz?

 

Birileri çıkıp bunu " Haram Lokma" veya " Haram ile besleme"ye bağlayabilir. Evet doğrudur.. Dünya Gıda Sektörüne hükmeden yine Yahudi ticaret şirketleridir. En basiti bugün bir A-101'e girip çıktığınızda sepetinize doldurduğunuz Sucuğundan Salamından krakerinden bisküvisine, çikolatasından kaplamalı gofretine kadar tüm hazır paketli gıdaların içindeki katkı maddelerinin, domuz yağı türevleri, koruyucu katkı maddesi ve trans yağ içerip içermediğini kaç kere kontrol ettiniz? Yıllardır içtiğimiz Frukoda bile bilmem kaç Oranı'nda alkol varmış..

 

Bugüne kadar Belki bilerek belki bilmeyerek tüm bu gıdaları yedik içtik. Bunun manevi hayatımıza faturası çok ağır olmuştur-da biz bunun farkına varamamışız..

 

Bugün dünyada ne kadar ifsat kuruluşları varsa hepsi DECCALİN Marifetidir. Yahudi güdümlüdür.. Ve insanlığın sonunu getirmektedir..

 

Burada peygamber efendimizin şu muazzam hadisi aklınıza gelmiyor mu? Hz. Âdem'in yaratılışından itibaren Kıyamete kadar geçen süre içerisinde Deccaldan daha büyük bir hadise (diğer bir rivayette daha büyük bir fitne) yoktur."(1)

 

Bugün New york Times, Washington post gibi yayın-basın kuruluşlarını elinde tutan Yahudi'dir.

 

Dünya film sektörü ayağını Holywood oluşturuyor. Holywood kaynaklı Amerikan filmlerinin bir  çoğunda " Yahudiye ait bir obje, bir arma bir simge görmeniz mümkün. Gıda sektörü ayağını: Mc.Donalds. Cacacola ve Malboro gibi ürünlerle popülerliğini devam ettiriyor. Tabi Bunlar işin göstermelik tarafı. En büyük finans kuruluşları onundur. “Dolar” Onundur. Sadece bir " yeşil kağıtla' istediğinde dünyayı beşik gibi sallıyor.. Dünyanın en zengin 500 iş adamının 200 Yahudi'dir. Dünyanın en zengin 8 kişisinin 5'i Yahudi'dir.

 

( En zengin 8 kişisinin serveti dünya nufusunun yarısının servetine denk)  Bugün satılan her iki elektronik eşyadan biri yahudinindir. Dell ve Apple başta olmak üzere bu firmalar da Yahudi'dir...

 

Bugün Suriye'de, ırakta, yemende ve dünyanın neresinde olursa olsun patlayan 2 bombanın 1'i Yahudi'nin. Dünyayı kan gölüne çeviren Savaş baronları ve bu işin finans ayağını yürüten yine Yahudi'dir. Rockefeller ve Roçhild aileleri en popüler olanlarıdır..

 

YAHUDİ = DECCAL

Her taşın altından Yahudi çıkıyor..

 

Ve Bugün her taş, bas bas bağırıyor arkamda saklanan Yahudi'dir. Bunu mısırdaki sağır sultan bile duydu..

 

Bugün Her Müslüman'ın ANTİ-SEMİTİZM'E karşı Akılla, Bilimle, ve Marifet ile koyu bir mücadele vermesi boynundaki bir farzdır..

 

Elinden hiç bir şey gelmiyorsa bile Yahudi malını boykot edebilir. Cacacola içmeyebilir..

 
Etiketler: DECCALİN, EŞEĞİ, YAHUDİ, LOBİLERİ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
30 Eylül 2020
NEDEN GERİDEYİZ?
2479 Okunma.
19 Eylül 2020
KUR’AN ÖLÜLERE OKUNAN BİR MEZARLIK KİTAB’I DEĞİLDİR
863 Okunma.
11 Eylül 2020
SORGULAYICI DİN ANLAYIŞINDAN YARGILAYICI DİN ANLAYIŞINA MI?
943 Okunma.
25 Nisan 2020
KOMPLO TEORİLERİ GERÇEK Mİ OLUYOR?
2438 Okunma.
10 Ocak 2020
YARIM ASIRLIK BİR ASTRONOMİ ÂLİMİNİN İMAN YOLCULUĞU (JAMES JEAN)
2515 Okunma.
31 Aralık 2019
ÇİÇEK KRALİÇESİ MELEK EL-TAHA
1126 Okunma.
25 Aralık 2019
BALIKLIGÖL KUTSAL MI?
1554 Okunma.
23 Aralık 2019
İSLAM’DA VE YAHUDİLİK’TE MİLLİYETÇİLİK TASAVVURU
1474 Okunma.
28 Kasım 2019
GİDİŞAT NEREYE?
1196 Okunma.
21 Kasım 2019
KURRA MOLLA ALİ BAYAR
2408 Okunma.
14 Kasım 2019
EYYÜBİYE CADDESİNİN TRAFİK SORUNU ARTIK ÇÖZÜLMELİ
1227 Okunma.
08 Kasım 2019
DÜŞÜNMEK ÖLDÜRÜR BENİ
1633 Okunma.
26 Ekim 2019
NESNEL ÇUKUR’A GÖMÜLEN RUH’UN IZDIRABI
1374 Okunma.
11 Ekim 2019
İSLAM BARIŞ VE KITAL
1322 Okunma.
22 Temmuz 2019
BALIKLIGÖL CİDDİ BİR DÖNÜŞÜME GEBE OLABİLİR
2037 Okunma.
20 Temmuz 2019
BALIKLIGÖL ÇEVRESİNDEKİ MÜZİK EVLERİ YAKIŞMIYOR
1237 Okunma.
17 Temmuz 2019
FİLİSTİN'İ PARAYLA SATIN ALAMAZSINIZ EY ŞER İTTİFAKI
1093 Okunma.
15 Temmuz 2019
“SAVAŞ SUÇLUSU” RADOVAN KARACİÇ’E MÜEBBET HAPİS
1237 Okunma.
04 Temmuz 2019
DÜNYA MAZLUMLARININ UMUDU ANADOLU İNSANI
1215 Okunma.
29 Haziran 2019
SU ORUCU KANSERLİ HÜCRELERİ ÖLDÜRÜYOR
18069 Okunma.
20 Haziran 2019
SU ORUCU VE OTOFAJİ -3
4390 Okunma.
29 Mayıs 2019
ŞİFA ORUCU- 2
5044 Okunma.
23 Mayıs 2019
DERMANIN ŞAH’I AÇLIK - 1
1728 Okunma.
19 Nisan 2019
ZAMANIN DEĞİŞMESİYLE AHKÂMI İSLAMİYE DEĞİŞİR Mİ? İSLAM HUKUKU ÜZERİNE
1681 Okunma.
15 Nisan 2019
İMANDAN SINIF GEÇMEDİKÇE AMELE SIRA GELMEZ
1645 Okunma.
Haber Yazılımı