Kültür Yolu Festivali kapsamında Sosyal medya fenomeni oyuncu Ömer Başdoğan, Gazeteci Mehmet Akif Ersoy ile birlikte Şanlıurfa'ya geldi.
Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bahçesinde Gazeteci M.Akif Ersoy ile birlikte söyleşi programına katılan Başdoğan, festivalle ilgili duygularını GAPGündemi mikrofonları için paylaştı.

190F7553 7F63 45D7 82E9 A845A17Ba9Cc

Başdoğan, "Urfa'ya İlk gelişim bundan dolayı heyecanlıyım. Urfa'yı gezdik. Urfa çok güzel. M.Akif Ersoy ile beraberiz. Kültür Yolu Festivali halkımız için yapılmış güzel ve sosyal bir etkinlik. Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yapılan bir etkinlik. Metropoldeki insanlar, sosyal etkinliklere daha çok yakın olabildiğinden dolayı bu tarz etkinliklerin Anadolu'da yapılması çok kıymetli.

Akif Oturuyor

Benim için de Urfa'ya gelmek çok kıymetli. Urfa çok sevdiğimiz, bildiğimiz, tarihi ve önemli bir şehrimiz. Burada olmaktan çok mutluyum. Ciğer yedik, sürekli bir gastronomi turundayız. Urfa, bir günde gezilebilecek bir yer değil. Urfa'yı iyice gezmek istersen bir hafta burada kalman gerekir.

Urfa'ya bir giriş yaptık. Bundan sonra gidip geleceğiz. Urfalıları çok seviyoruz. İnşallah onlar da bizleri seviyordur. Hepimiz biriz ve beraberiz. Herkese çok selamlar." dedi. (Nebihe Uçan)

Kaynak: GAPGündemi /Nebihe Uçan