AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Kurucu Üyesi ve Milletvekili Zülfikar İzol ile Siverek'in eski İlçe Başkanı Cihan İzol, Bayık'ın seçim bürosunu ziyaret etti. İzol Aşireti, Başkan Adayı Aslan Ali Bayık'ın yanında olacaklarını vurguladı.

ŞANLIURFA’NIN AŞİRETİYİZ

Cihan İzol, Aslan Ali Bayık'a destek vermek amacıyla kalabalık bir kitleyle seçim bürosunu ziyaret etti. İzol, "Biz Hilvan'ın ve Siverek'in değil, Şanlıurfa'nın aşiretiyiz. Çünkü kan bağıyla bağlanmışız; amca, dayı, yeğeniz. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimde, belediye başkanımızı ve meclis üyesi yeğenimiz Sabri İzol'u destekleyeceğiz.. Başarı için elimizden geleni yapacağız" dedi.

HİLVAN YENİ HİZMETLERLE TANIŞACAK

AK Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık, seçim bürosunda bulunan binlerce kişiye seslendi. "Biz 2009'dan beri AK belediyecilikle hizmet edeceğiz. Yeni dönemde de kaldığımız yerden devam edip Hilvan'ı yeni hizmetlerle tanıştıracağız. Bu vesileyle; Cihan İzol'a ve Şanlıurfa eski milletvekilimiz Sayın Zülfikar İzol'a teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: GAPGündemi / Mutlu GÜNEŞ